HP İş İstasyonları

Yapacak önemli işleriniz olduğunda, bunu halletmek için giriş seviyesi bir dizüstü bilgisayar veya masaüstü bilgisayar kullanmayı düşünmek cazip gelebilir. Ancak daha az zamanda daha fazlasını yapma konusunda ciddi olanlar için yükseltilmiş, son teknoloji ürünü bir HP Z iş istasyonu daha uygun olabilir.

Ev, ofis ve yaratıcı hobiler için bu güçlü çözümler, satın alma sırasında kolayca özelleştirilebilir ve ihtiyaçlarınız değiştikçe uyarlanabilir. Hangi bilgisayar iş istasyonunun yüksek öncelikli görevlerinizi yerine getirebileceğini görmek için bu modellerin avantajlarını öğrenin .

Sağlanan dayanıklılık

HP iş istasyonu, ihtiyaç duyduğunuzda çalışmaya devam ettiğinden emin olmak için en zorlu ortamlardan bazılarında 300.000 saatlik testlerden geçmiştir.

Dizüstü iş istasyonu ve masaüstü iş istasyonu , HP Z doğrultusunda modeller sektöre özel profesyoneller ve ABD Savunma Bakanlığı tarafından belirlenen sıkı test eşiklerini geçti. Her bileşen, düşmelere, darbelere, titreşime, toza, neme, yüksek rakımlara ve düşük sıcaklığa dayanacak şekilde özenle seçilmiş ve monte edilmiştir. Seçkin modeller, en zorlu kum fırtınası ve donma koşullarını bile geçmiştir.

HP iş istasyonları, en zorlu unsurların üstesinden gelecek şekilde tasarlanmalarına rağmen, kalite ile değeri dengeler. En güvenilir işçiliğe ihtiyaç duyan günlük tüketiciler için erişilebilir olacak şekilde fiyatlandırılırlar.

Hız ve grafikler

Tüm HP Z iş istasyonları , sektördeki en yüksek performanslı işlemcilerden ve grafik kartlarından bazılarıyla standart olarak gelse de , performansın bittiği yer burası değildir. HP®, bu makinelerde etkileyici bir çift fanlı soğutma sistemi tasarladı; bu nedenle, maksimum sayıda uygulamayı çalıştırmak, aşırı ısınma nedeniyle performansınızı yavaşlatmaz. Hassas dahili bileşenler, sıcaklık tehlikesi bölgesinin dışında kalır ve yoğun kullanımda bile daha uzun süre dayanır.

 

Bu grafiklerden bahsetmişken, benzersiz olarak belirlenmiş bilgi işlem ihtiyaçlarınız için en iyi grafik ürününü her gün talep edemezsiniz. Bununla birlikte, HP Z iş istasyonları, ilk günden itibaren yerleşik olarak sunulan neredeyse sınırsız grafik kartı seçenekleriyle tam da yapmanız gerekeni yapacak şekilde tasarlanmıştır.

 

Dizüstü veya masaüstü iş istasyonunuzu yapılandırırken AMD® FirePro™ Professional, Intel® HD Graphics veya NVIDIA® Quadro® Graphics arasından seçim yapabilirsiniz.

Herkes için güç

İş istasyonu bilgisayarının etkileyici grafikleri ve işlem performansı, cihazın gerçekten sahibi olan kişiyle de sınırlı değil. Remote Graphics Software’in (HP RGS 7) en son sürümüyle, bir HP Z iş istasyonunun gücüne herhangi bir Windows® tablet veya bilgisayar üzerinden erişilebilir, paylaşılabilir ve yayınlanabilir. Ayrıca, RGS alıcısına bağladığınız herhangi bir Mac® ile de çalışır.

ciddi güvenlik

Kimse bilgisayar korsanlarını ve olası güvenlik tehditlerini düşünmek istemez , ancak dışarıda kötü oyuncular olduğunu bilmek önemlidir. HP Z serisi, izinsiz girişleri algılayan ve BIOS’un en yeni, sağlıklı sürümünü otomatik olarak kurtaran kendi kendini onaran yazılım çözümleriyle buna hazırdır.

HP Sure Click güvenlik paketi ile tarayıcı tabanlı kötü amaçlı yazılımları, fidye yazılımlarını ve zararlı virüsleri de uzak tutabilirsiniz. Ve etrafta herhangi bir görsel bilgisayar korsanı olması durumunda, iş istasyonunuza yerleşik isteğe bağlı gizlilik ekranı ile onları uzak tutun.

Daha da fazla koruma için, parola, parmak izi veya yüz taraması olmak üzere üç kimlik doğrulama seçeneğinden biriyle oturum açmayı seçebilirsiniz. Veya maksimum güvenlik için üçünü de yapın. En önemli verilerinizi zarar görmekten koruyabilecek güvenli bir ağ için bu özellikleri yazıcınız ve bilgisayar çevre birimlerinizle birleştirebilirsiniz .

En iyi HP iş istasyonu dizüstü bilgisayarı

HP Z iş istasyonları taşınabilirlik ve gücü bir araya getirir ve bu özellikle yenilikçi HP ZBook Studio x360 için geçerlidir .

HP ZBook Studio x360 Mobil İş İstasyonu

Dönüştürülebilir dizüstü bilgisayarlar, dayanıksız oldukları ve genellikle daha büyük dizüstü bilgisayarlar ve masaüstü bilgisayarlarla ilişkilendirilen kaynak açısından ağır görevleri yerine getiremedikleri için kötü bir üne sahip olabilir.

HP ZBook Studio x360, NVIDIA Quadro® P1000 grafik kartı ve 8. Nesil Intel Xeon ® 6 çekirdekli işlemciler sayesinde gecikme olmadan çalışan içerik oluşturucular ve profesyoneller için eksiksiz bir güçlü uygulama paketiyle bu efsaneyi yok ediyor .

Şaşırtıcı yanıt hızıyla icat edin, oluşturun ve düzenleyin, ardından geleneksel dizüstü bilgisayar yapılandırması veya tablet ekranı da dahil olmak üzere üç moddan birinde yaptıklarınızı görüntüleyin.

En önemli projelerinizi bulut depolamaya yükleyebilirsiniz, ancak bu HP ZBook, 4 TB’a kadar çıkan etkileyici depolama seçeneklerine sahiptir. Ayrıca, bu dizüstü bilgisayar hafif ve taşınabilir.

Ayrıca kalıcı iş istasyonunuz olacak şekilde tasarlanmıştır. Yerleştirin ve yazıcınıza, ekstra bilgisayar monitörlerine ve ağ donanımlarına bağlayın . Veya en karmaşık görsel projelerinizi görmek için parlak 4K monitörle tek başına kullanın .

Ayrıca 16 saate kadar etkileyici pil ömrü ile yola kolayca çıkabilirsiniz. Ve azalırsa, pili 30 dakika gibi kısa bir sürede %50’ye kadar doldurabilirsiniz.

En iyi HP iş istasyonu masaüstü

Profesyonel uğraşları için daha kalıcı bir yuva arayanlar için bir iş istasyonu bilgisayarına ihtiyacınız olabilir.

HP Z240 Kule İş İstasyonu

Güçlü bir iş istasyonunun sunabileceği işlem hızını elde etmek için herkes küçük bir servet yatırmak istemez.

Değer ile üretkenliği dengelemek söz konusu olduğunda, HP Z240 Tower İş İstasyonunu geçmekte zorlanacaksınız. Bellek, işlemci ve grafik kartının mükemmel kombinasyonu, isteğe bağlı iki HP Z Turbo Sürücünün eklenmesiyle daha da sağlam hale getirildi .

Bu iş istasyonunu, karmaşık işleme ve işleme görevlerini yerine getirerek çalıştırabilir ve yine de bu sıkı ekipman bütçesini koruyabilirsiniz. Tüm küçük işletmenizi, kişisel ve yaratıcı uğraşlarınızı ve çevre birimlerinizi entegre etmek için çok sayıda yuva ve bağlantı noktasıyla, projenin ortasında birden fazla görev yapmak ve vites değiştirmek kolaydır.

Kule, ilk satın alındığında veya kullanım ömrü boyunca özelleştirilebilir. Hem dahili hem de harici depolama, bellek, grafik, güvenlik ağı ve ekran bileşenleri için çok sayıda kombinasyon vardır. Ve eğer daha fazlasını yapmanız gerekiyorsa, parmaklarınızın ucunda genişleme fırsatları var.

HP Z240 Tower İş İstasyonu, üç adede kadar dahili depolama sürücüsü, iki grafik kartı, uzak grafik aygıtı, iki dahili PCIe depolama aygıtı, iki optik sürücü ve çok daha fazlasını birleştirmenize olanak tanır.

Temel olarak, tamamen dolu olma şansınız – gerekirse. Ve tümü 400 W, %92 verimliliğe sahip ENERGY STAR® uyumlu bir kasaya yerleştirilmiştir, böylece enerji faturanızda da bir miktar tasarruf görebilirsiniz.

HP Z840 Kule İş İstasyonu

 

Daha da sağlam bir bilgi işlem deneyimi için, ileri düzey kullanıcılar, en gelişmiş ve zorlu görevler için tasarlanmış üst düzey bir masaüstü olan HP Z840 Tower İş İstasyonunu düşünmek isteyebilir.

HP Z serisinin geri kalanı gibi, bu kule de son derece özelleştirilebilir ve çok yönlüdür. İhtiyaçlarınızı karşılayacak en iyi işleme, bellek ve grafik özellikleri için mümkün olan düzinelerce kombinasyon vardır.

Sizin için doğru konfigürasyonu sipariş etmek sadece bir başlangıç. Aletsiz kasa tasarımı, daha hızlı ve daha güvenli veri aktarımları için Thunderbolt™ 2 teknolojisine yükseltme seçeneğiyle birlikte çok sayıda USB ve SATA bağlantı noktasına sahiptir.

7 PCIe yuvası, 16 adede kadar bellek yuvası, 10 adede kadar dahili sürücü bölmesi ve bunlar arasında paylaşılacak 1 TB bellek ile şimdiye kadarki en genişletilebilir HP iş istasyonudur.

Masaüstü, sabit bir iş istasyonu olarak mükemmel bir şekilde uygun olsa da, işinizi halletmek için ihtiyacınız olan her yere götürebilmeniz için entegre taşıma kollarına sahiptir. Kullanıcılar, HP Z soğutucu fanları ve sıcaklık sabitleme sistemi sayesinde HP Z840 İş İstasyonunun serin ve sessiz çalışmasını da beğenecekler.

Ayrıca grafiklerinizi mükemmel çözünürlükte göreceksiniz. Ek grafik işlemcileri taktığınızda iş istasyonunu sekiz adede kadar HP Z monitöre bağlayabilirsiniz . Veya NVIDIA P5000 ve P6000 profesyonel grafik işlemcileri ile yapılandırdığınızda VR dünyalarına dalabilirsiniz .

HP Z840 İş İstasyonunuzu özelleştirmek için zaman ayırdığınızda, işiniz için en iyi araçlara sahip olduğunuzdan emin olursunuz. Gelecekteki talepler ne olursa olsun karşılamak için iş istasyonunuzu değiştirebileceğinizi ve genişletebileceğinizi bilmek rahatlatıcı. Bu, gelişen, modern bir işletmenin zorluklarını karşılamak için hazırlanmış iş istasyonudur.

© 2022 BURSA INOVASYON BİLİŞİM HİZMETLERİ. Her Hakkı saklıdır.
Translate »