Ağ Veri Depolama Cihazları ile bilgisayar ve mobil cihazlarınız için bulut depolama sisteminizi genişletin. Bulut uyumlu cihazlar nerede olursanız olun mobil cihazınızla verilerinize istediğiniz yerden ulaşmanıza imkan tanır.

Bulut Depolama

Bulut Sunucu, VPS/VDS ve tümü için… Sunucunuz nerede olursa olsun, DriveEngine ile diskleriniz hep yakında. Linux ve Windows sunucularınıza disk olarak bağlayabilir, VMware ve XenServer yedeklerinizi alabilirsiniz.

Windows, Linux veya Mac OS işletim sistemine sahip bilgisayarınıza normal bir disk gibi bağlayabilir, dosyalarınızı sürükleyip bırakarak yedekleyebilirsiniz.

Bulut Yedekleme Sistemleri

IP izinleri ile çalışan yüksek güvenlik protokolleri ile belirlediğiniz adresler dışındaki adreslerden gelen istekleri kabul etmez. İzinli IP’lere ise yüksek hızlı hizmet sunar.

Backup, önemli uygulamalarınızı (SharePoint, Exchange ve SQL Server gibi); dosya ve klasörlerinizi; Windows sunucu ve istemcilerinizi  korumanıza yardımcı olabilir.

Verileriniz, aktarım ve bekleme sırasında yüksek düzeyde güvendedir. Yedekleme verilerinizi veri merkezlerinde bulunan  depolama alanında saklayabilirsiniz.

Merak ettikleriniz için, bize yanız
Start a Conversation
Merhaba, Merak ettiklerinizi ve ihtiyaçlarınızı, aşağıdan uzman seçerek WhatsApp  'tan sorabilirsiniz.