GERÇEK
ZAMANLI
BULUT DEPOLAMA
ŞİMDİ
BAŞLAYIN
Konusunda uzman ekibimiz ile, işletmenizin mevcut yapısını değerlendirerek güncel ve gelecekteki internet ihtiyaçlarını tespit ediyor ve çözüm sunuyoruz.

Ağ Veri Depolama Cihazları ile bilgisayar ve mobil cihazlarınız için bulut depolama sisteminizi genişletin. Bulut uyumlu cihazlar nerede olursanız olun mobil cihazınızla verilerinize istediğiniz yerden ulaşmanıza imkan tanır.

Bulut Depolama

Bulut Sunucu, VPS/VDS ve tümü için… Sunucunuz nerede olursa olsun, DriveEngine ile diskleriniz hep yakında. Linux ve Windows sunucularınıza disk olarak bağlayabilir, VMware ve XenServer yedeklerinizi alabilirsiniz.

İşletmeniz için, Kurumsal Web Sitesi Tasarımı ve SEO hizmeti sunuyoruz

Windows, Linux veya Mac OS işletim sistemine sahip bilgisayarınıza normal bir disk gibi bağlayabilir, dosyalarınızı sürükleyip bırakarak yedekleyebilirsiniz.

Bulut Yedekleme Sistemleri
Google Cloud Bulut sistemleri üzerinde işletmenize en uygun çözümleri sizlere sunuyoruz.

IP izinleri ile çalışan yüksek güvenlik protokolleri ile belirlediğiniz adresler dışındaki adreslerden gelen istekleri kabul etmez. İzinli IP’lere ise yüksek hızlı hizmet sunar.

Microsoft Azure Bulut sistemleri üzerinde işletmenize en uygun çözümleri sizlere sunuyoruz.

Backup, önemli uygulamalarınızı (SharePoint, Exchange ve SQL Server gibi); dosya ve klasörlerinizi; Windows sunucu ve istemcilerinizi  korumanıza yardımcı olabilir.

5661 Sayili Log Takibi Kanununa uygun Firewall ve network kurulumu hizmeti veriyoruz.

Verileriniz, aktarım ve bekleme sırasında yüksek düzeyde güvendedir. Yedekleme verilerinizi veri merkezlerinde bulunan  depolama alanında saklayabilirsiniz.

© 2022 BURSA INOVASYON BİLİŞİM HİZMETLERİ. Her Hakkı saklıdır.
Translate »