Konusunda uzman ekibimiz ile, işletmenizin mevcut network-firewall yapısını değerlendirerek güncel ve gelecekteki ihtiyaçları tespit ediyor ve çözüm sunuyoruz. Microsoft SQL Server Yedekleme Teknik Servis Hizmeti Teknik Servis Hizmeti SQL Server Kurulumu ve Yönetimi Hizmeti Network Kurulum Hizmetleri Kanıtlanan bir yakınsanmış depolama ve bilgi işlem çözümü yoluyla veri merkezinize çeviklik, verimlilik ve güvenilirlik kazandırın. Sunucu kurulum, Sql server Kurulumu, Yedekleme sistemleri ve Teknik servis hizmetlerimiz için bize ulaşın. Workstation tasarım bilgisayarı PERFOR
MANS
İŞİNİZE
ÖZEL

İş İstasyonları

Lenovo Teknik Servis Hizmeti

Yüksek performanslı iş istasyonları. Her işin üstesinden gelebilecek güçte, genişletilebilir, genel amaçlı, tek işlemcili iş istasyonu. Çift intel Xeon işlemcili NVIDIA Quadro grafik kartlarıyla güçlendirilmiş, yüksek işlem gücüne sahip iş istasyonları. ISV sertifikalı uygulamalarla güçlendirilmiş Virtual Reality Destekli Ekran Kartları ile Mobil  iş istasyonları (Notebook)

Hp Teknik Servis Hizmeti

Thunderbolt™, HP Z Turbo Sürücü ve HP Uzak Grafik Yazılımı gibi  güçlü grafikleri ve performans özelliklerini  sizi asla yavaşlatmayan birinci kalite iş istasyonu deneyimini elde edin.

En zorlu iş yükleri için tasarlanan HP Mobile (Notebook)iş istasyonları, en yeni Intel® Xeon® işlemciler, NVIDIA Quadro® veya AMD Radeon™ Pro grafik kartı, geniş depolama alanı ve çift Thunderbolt 3 bağlantı noktasıyla üretilmiştir.

Tek bir sistemde toplam 36 adet işlemci çekirdeği için iki adet yeni nesil Intel® Xeon® işlemci desteği. Yeni nesil NVIDIA grafik kartları, 8 adede kadar bellek yuvası, 4 adede kadar dahili sabit sürücü sayesinde depolama alanı, performans ve yaratma özgürlüğünü en üst düzeyde elde edin.

Dell Teknik Servis Hizmeti

Tek bir sistemde toplam 44 adet işlemci çekirdeği için iki adet yeni nesil Intel® Xeon® işlemci  performansıyla en karmaşık ve zorlu uygulamalara daha çabuk güç sağlayın.

Simülasyon ve analiz gibi bilişimsel yönden yoğun iş yükleri için tasarlanan Dell Mobile (Notebook) iş istasyonları, 7. nesil Intel® Core™ i5, i7 ve Intel® Xeon® işlemcilerin çarpıcı performansı sayesinde kısıtlamalardan arınmış bir işlem gücü sunar.

16GB’a varan grafik belleği ile yeni nesil profesyonel sınıf 2xRadeon Pro™ WX ve 4xNVIDIA Quadro® grafik kartı seçenekleri. Süper yüksek hızlı 2400 MHz ve 2667 MHz DDR4 bellek, zorlu 3D işleme görevleri ve yoğun grafik kullanılan diğer görevlerin hızına ayak uydurur. %100 Adobe RGB ve 8 milyon piksel ile Ultra HD’ye varan, kusursuz ekran seçeneği sunar. Ayrıntılar bu kadar canlı olduğundan her şeyi, net ve parlak bir biçimde görürsünüz.

© 2022 BURSA INOVASYON BİLİŞİM HİZMETLERİ. Her Hakkı saklıdır.
Translate »